O NAS

British Native

REAL LIFE ENGLISH

Real Life School of English to szkoła językowa położona przy ul. Zwycięskiej, w sercu wrocławskiego Ołtaszyna. Wybór naszych kursów to o inwestycja w usługi językowe na najwyższym poziomie, przyjazną atmosferę oraz zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Priorytetem naszej działalności jest efektywna pomoc w nabywaniu umiejętności językowych niezbędnych w codziennej komunikacji oraz w sytuacjach biznesowych. Prowadzimy indywidualne oraz grupowe kursy General English dla dzieci i dorosłych. Współpracujemy także z firmami, oferując zajęcia Business English oraz kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge.

Nauczanie języka angielskiego to nasza pasja a wieloletnie doświadczenie zdobyte w Anglii oraz Polsce pozwoliło nam stworzyć efektywny system nastawiony na praktyczne wykorzystanie języka w codziennych sytuacjach. Zawsze staramy się uwzględnić indywidualne potrzeby oraz oczekiwania każdego z naszych kursantów. Zapewniamy wsparcie w osiąganiu celów językowych, monitorując postępy oraz dostosowując program zajęć do aktualnych potrzeb słuchaczy. Zapewniamy wysoką skuteczność oraz najwyższą jakość metodyczną naszych kursów.