NASZ ZESPÓŁ

REAL LIFE ENGLISH

SPIROS SOTIRIOU
British Native Speaker

Nazywam się Spiros Sotiriou i jestem native speakerem z Wielkiej Brytanii, z południowo-wschodniej Anglii. Mieszkam we Wrocławiu od lutego 2012 r. Od tego czasu nauczam języka angielskiego w szkołach językowych oraz prowadzę kursy business English w firmach. Pracowałem także jako korektor dokumentów tłumaczonych na język angielski oraz lektor spotów reklamowych. Jako osoba towarzyska i dynamiczna, lubię pracę lektora oraz pracę z ludźmi. Postępy moich uczniów motywują mnie oraz inspirują do nieustannego doskonalenia się w pracy nauczyciela.
Jako, że Wrocław położony jest w doskonałej lokalizacji, w niedalekiej okolicy łańcuchów górskich, w czasie wolnym w miesiącach zimowych mogę z powodzeniem rozwijać moją pasję do snowboardu. W wolnych chwilach lubię również gotować, inspirując się szczególnie kuchnią grecką i francuską.
Moim głównym celem w nauczaniu języka jest wspomaganie kursantów w swobodnym i efektywnym posługiwaniu się językiem angielskim w codziennych sytuacjach prywatnych i biznesowych, rozwijaniu zdolności rozumienia ze słuchu, czytania, oraz komponowania wypowiedzi telefonicznych, mailowych, jak również w bezpośrednich interakcjach.

HALINA GLIWA
Właściciel, lektor języka angielskiego

Jestem lektorem języka angielskiego oraz właścicielem w Real Life School of English – szkole, która powstała z pasji dzielenia się wiedzą oraz realnej potrzeby nauczania „żywego” języka niezbędnego w codziennej komunikacji prywatnej i biznesowej. W 2012 r. zdobyłam tytuł magistra filologii angielskiej oraz ukończyłam podyplomowe studia przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Od tego czasu nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje metodyczne na kursach w Polsce i za granicą. Języka angielskiego nauczam od 2009 roku, prowadzę kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, dla klientów indywidualnych, grup, oraz w środowiskach biznesowych. Zawodowo zajmuję się również tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi.
Poza językiem angielskim, moje pasje obejmują ashtangę jogę, którą praktykuję na co dzień oraz podczas kursów w Indiach, jogę śmiechu, terapie naturalne i zdrowe gotowanie.